Akcja „Dawanie jest radością”

Akcja „Dawanie jest radością” zwraca uwagę na potrzeby dzieci z rodzin ubogich, niewydolnych wychowawczo, często z problemem alkoholowym. Dzieci te – tak jak większość ich rówieśników – chciałyby otrzymać w grudniu swój wymarzony prezent. Dzięki temu czują się słuchane, zauważane, rozumiane i kochane. Niestety wiele z tych rodzin nie potrafi im tego zapewnić.

Razem możemy sprawić, że w sercach dzieci z trudnych środowisk pojawi się radość i nadzieja. WEJDŹ NA bit.ly/DawanieJestRadoscia i ufunduj prezent dla dziecka ze świetlicy środowiskowej: w Gdańsku, Wrocławiu lub Opolu. Dzięki temu przekona się, że ktoś o nim pamięta!

Możesz też dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA:
15 1240 1994 1111 0010 4697 5666
z dopiskiem: „grudniowe prezenty”.

Więcej na temat akcji:
Sławomira Wojtyś, specjalistka ds. marketingu i fundraisingu
e-mail: swojtys@fundacjapociecha.pl, tel. 730 988 784

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za okazane serce!