Pomogli nam

Druga kampania „Dawanie jest radością” (2016)

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli drugą edycję kampanii charytatywnej „Dawanie jest radością”! To wiele osób, firm i organizacji o wielkich sercach.

W ramach kampanii dzięki darczyńcom ufundowaliśmy tradycyjne grudniowe prezenty dla dzieci z trudnych środowisk z Wrocławia, Opola i Gdańska.

Firmy i organizacje, które wsparły akcję „Dawanie jest radością” w 2016 roku:

maxarpp
eactive_wiemy_jak___pozycjonowanie_stron_i_linki_sponsorowane

bauer

cityCC_stack_wbmp_logo_rgb_large

reklama-teczowaprofil-loogo-CMYK-2logo_MZK
polityka_wlasciweDziecko-logo-450x200logo-STOLGRAFlogo_apteka-press_2016modanazdrowie_logo_2014

Druga kampania „Powrót do szkoły” (2016)

Od 4 sierpnia do 17 września po raz drugi prowadziliśmy kampanię charytatywną, której celem było ufundowanie wyprawek szkolnych dla ubogich dzieci z trudnych środowisk. Zrealizowanie kampanii „Powrót do szkoły” było możliwe dzięki m.in. poniższym firmom, które wsparły jej promocję i dotarcie do wielu osób, w tym darczyńców, lub przekazały dary rzeczowe. Dzięki temu dzieci ze świetlic środowiskowych we Wrocławiu, Opolu i Gdańsku rozpoczęły rok szkolny z pełnymi plecakami. Dziękujemy!

Firmy, które wsparły naszą akcję „Powrót do szkoły” (druga edycja):

logo_brandgarden

eactive_wiemy_jak___pozycjonowanie_stron_i_linki_sponsorowane

cityCC_stack_wbmp_logo_rgb_large

logo_rossmann     raiffeisen-leasing-polska_logo

profil-loogo-CMYK-2logo-STOLGRAFreklama-teczowalogo_MZK

gazeta-pl-czarnepolityka_wlasciweDziecko-logo-450x200

logo_apteka-press_2016modanazdrowie_logo_20140001

Pierwsza kampania „Dawanie jest radością” (2015)

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które wsparły nas w realizacji kampanii „Dawanie jest radością”. W ramach tej akcji ufundowaliśmy tradycyjne grudniowe prezenty dla 61 dzieci z Wrocławia, Opola, Lidzbarka Warmińskiego i Gdańska. Dziękujemy sponsorom, którzy przekazali dary rzeczowe m.in. książki, filmy DVD, odzież, buty, a także żywność (ciastka, soki, płatki śniadaniowe, mleko, bakalie i inne smakołyki).

Szczególne podziękowania dla firm, które zaangażowały się po raz kolejny. Dziękujemy!

Firmy, które wsparły akcję „Dawanie jest radością”:

maxarpp

bauer8840 AmRest logo prostokat RGB logo_rossmann

cityCC_stack_wbmp_logo_rgb_largereklama-teczowa logo_MZK

profil-loogo-CMYK-2

polityka_wlasciwegazeta-pl-czarneDziecko-logo-450x200logo-STOLGRAF

logo-bio

manomani-01

Bikyasa Joga, Karolina Piróg         Klub Seniora przy RO Klecina

Pierwsza kampania „Powrót do szkoły” (2015)

17 sierpnia–17 września 2015 roku prowadziliśmy akcję „Powrót do szkoły”. Dzięki hojności darczyńców zebraliśmy 6 730 zł, co pozwoliło na zakup wyprawek szkolnych dla 45 dzieci z Wrocławia i Opola. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli wyposażyć uczennice i uczniów w nowe plecaki, ubiór czy przybory szkolne!

Realizacja akcji „Powrót do szkoły” była możliwa dzięki wsparciu firm, które pro bono m.in. przygotowały kreację graficzną kampanii, udostępniły powierzchnię reklamową na swoich nośnikach, rozpowszechniły informację o akcji wśród swoich klientów.

W imieniu swoim i obdarowanych dzieci z serca dziękujemy, że byliście z nami!

Firmy, które wsparły akcję „Powrót do szkoły”:

logo_brandgarden

city CC_stack_wbmp_logo_rgb_largereklama-teczowa logo_MZK