Nagraliśmy spot. Posłuchaj i przyłącz się do akcji!

Nagraliśmy spot. Posłuchaj i przyłącz się do akcji!

Miniony czwartek, 13 sierpnia był szczególny dla dziewcząt i wychowawców z opolskiej świetlicy środowiskowej „Garaż”. Właśnie wtedy uczestniczyli oni w nagraniu spotu radiowego akcji „Powrót do szkoły”.

Akcja ta, prowadzona przez Fundację Pociecha, związana jest ze zbliżającym się rokiem szkolnym. W jej ramach zbierane są pieniądze na wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci ze świetlic środowiskowych, w tym m.in. ze świetlicy „Garaż”.

Tekst do spotu nieodpłatnie napisała agencja reklamowa Brand Garden z Wrocławia, a nagranie, również nieodpłatnie, zrealizował Mateusz Dźwigała, członek nyskiego zespołu „Zoom”, za co serdecznie im dziękujemy! Głosów w spocie użyczyły m.in. podopieczne świetlicy – Emilia i Wiktoria, a także wychowawczyni Anna Dróżdż i wolontariuszka Agnieszka Bąkowska. Zapraszamy do wysłuchania spotu i przyłączenia się do akcji! bit.ly/PowrotDoSzkoly

Spotu można wysłuchać w Radiu Opole i Radiu Wrocław, gdzie od 24 sierpnia do 6 września będzie on emitowany nieodpłatnie w ramach kampanii społecznej.

Spot radiowy akcji „Powrót do szkoły”:

 

Spot