Dawanie jest radością – wybierz radość!

Dawanie jest radością – wybierz radość!

Dawanie jest radością

„Dawanie jest radością” to hasło kampanii prowadzonej od połowy listopada przez Fundację Pociecha. Jej celem jest zapewnienie dzieciom z potrzebujących rodzin grudniowych prezentów. Dołącz do nas i spraw radość dzieciakom!

– Do 20 grudnia chcemy zebrać środki na zakup prezentów dla najuboższych dzieci z Gdańska, Wrocławia, Opola i Lidzbarka Warmińskiego – mówi Sławomira Wojtyś, przedstawicielka fundacji. – Będą to podopieczni czterech świetlic środowiskowych, którym pomagamy.

Dzięki poprzedniej akcji Fundacji Pociecha – „Powrót do szkoły” – organizowanej na przełomie sierpnia i września, do 45 dzieci z Opola i Wrocławia trafiły wyprawki szkolne. Teraz pomoc może dotrzeć do większej liczby dzieci, jednak do tego potrzebujemy twojego wsparcia!

Koniec roku to okres, kiedy najmłodsi szczególnie oczekują prezentów, jednak jak wskazują dane GUS, ponad 500 tys. dzieci w Polsce żyjących w skrajnym ubóstwie może nie dostać grudniowego prezentu. Ich rodziców po prostu na to nie stać. Wiele z nich znów będzie się czuło pokrzywdzone przez los i zapomniane.

– Włączyć się do akcji można, wchodząc na naszą stronę bit.ly/DawanieJestRadoscia i dokonując przelewu na konto fundacji – tłumaczy Sławomira Wojtyś.

Zakupione i przekazane prezenty sprawią radość wielu dzieciom i pozwolą im poczuć, że one również są ważne i potrzebne.

Dawanie jest radością. WEJDŹ NA bit.ly/DawanieJestRadoscia i ufunduj prezent dla ubogiego dziecka.

Możesz dokonać wpłaty także bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA:
15 1240 1994 1111 0010 4697 5666
z dopiskiem: „grudniowe prezenty”.

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za okazane serce!