Włoski, pizza i prezenty dla dzieciaków z „Misia”!

Włoski, pizza i prezenty dla dzieciaków z „Misia”!

Dzięki firmie AmRest z Wrocławia nasi podopieczni otrzymali nowe buty, lekcje języka włoskiego, a także zaproszenie na pizzę i wycieczkę.

– Z firmą AmRest nawiązaliśmy współpracę w listopadzie ubiegłego roku. W grudniu w ramach realizowanego przez siebie projektu oraz naszej akcji „Dawanie jest radością” przygotowała dla podopiecznych świetlicy środowiskowej „Miś” wspaniałe niespodzianki – wyjaśnia Sławomira Wojtyś z Fundacji Pociecha. – Dzieci z „Misia” otrzymały od firmy m.in. nowe buty, częściowo finansowane także z bonów od firmy CCC. Ponadto wśród pracowników AmRest miała miejsce zbiórka odzieży, słodyczy i maskotek, a w trakcie przekazania tych darów w siedzibie firmy najmłodsi zostali poczęstowani pizzą i sokami oraz odebrali dodatkowe paczki ze słodyczami. Pracownicy przygotowali także dary dla drugiej świetlicy, której pomagamy – „Garaż” z Opola. Były wśród nich ubrania i różnorodne produkty spożywcze jak np. płatki śniadaniowe.

Ponadto wolontariusze z firmy AmRest prowadzą dla dzieciaków z „Misia” bezpłatne lekcje języka włoskiego i zorganizowali dla nich wycieczkę po Wrocławiu z profesjonalnym przewodnikiem, którym – co ciekawe – był również… wolontariusz z firmy AmRest. Wycieczkę zakończyła ufundowana przez firmę wizyta w restauracji KFC.

– Dziękujemy firmie AmRest i jej pracownikom za zaangażowanie i pomoc. Ich wkład w zapewnienie rozwoju dzieciom ze świetlicy jest bezcenny! – podkreśla Sławomira Wojtyś.