Finał akcji „Bez Ciebie nie będzie prezentów w tym roku”

Finał akcji „Bez Ciebie nie będzie prezentów w tym roku”

Rok 2019 przyniósł nam wiele różnych emocji, głównie pozytywnych. Było dużo radości i dużo wzruszeń.  Za nami finał akcji „Bez Ciebie nie będzie prezentów w tym roku”. Dzieci z naszych świetlic środowiskowych, we Wrocławiu, Opolu i Gdańsku otrzymały upragnione prezenty.

Po raz kolejny udało nam się zrealizować naszą akcję i obdarować potrzebujące dzieci wymarzonymi prezentami.  Dzięki wsparciu dobrych ludzi, mogliśmy wspólnie sprawić, że dzieci poczuły się szczęśliwe i wysłuchane.

Czas obdarowywania, to magiczne oczekiwanie na prezenty. Dzieci już w listopadzie napisały listy i czekały z niecierpliwością, czy zostaną wysłuchane. Radość dzieci była ogromna, gdy otrzymały to czego pragnęły. Oliwka dostała swój wymarzony zestaw małego artysty, a Marcin możliwość oderwania się od rzeczywistości w parku trampolin.

W tym roku dużo dzieci zapragnęło dostać gry planszowe, ale były też lalki, klocki i głośniki. Na twarzach dzieci widać było dużo radości, dla niektórych to był jedyny prezent, którym zostali obdarowani w tym Wyjątkowym czasie. Otrzymując wymarzone prezenty, tak naprawdę dostały znacznie więcej. Trafiła do nich dawka miłości, która już na zawsze w nich zostanie.

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie oraz to, że los potrzebujących dzieci nie jest Wam obojętny. Dzięki Wam, na buziach tych biednych dzieci, zagościł uśmiech i poczuły się ważne, szczęśliwe i zauważone. Dziękujemy.

 

s