Działamy z Donateo na rzecz dzieci z Ukrainy

Działamy z Donateo na rzecz dzieci z Ukrainy

„Każde dziecko zasługuje na lepszą przyszłość, niezależnie od pochodzenia.” – ta wypowiedź Kariny Rawdanowicz-Wróbel, Prezes Fundacji „Pociecha” stanowi jednocześnie esencję naszej  akcji fundraisingowej na rzecz dzieci z Ukrainy. Ta inicjatywa wspomagana jest przez naszego nowego partnera – Donateo.  Poprzez e-skarbonkę Donateo, każdy z Was może przekazać już teraz dowolną kwotę na rzecz naszych podopiecznych.

Bezpośrednie datki, które trafią na konto Fundacji POCIECHA możecie przekazywać poprzez terminal znajdujący się pod adresem: https://fundacjapociecha.donateo.pl/ 

Dzięki Waszym wpłatom, dzieci uciekające z Ukrainy wraz z mamami, mogą znaleźć bezpieczne schronienie w ośrodkach wspieranych przez Fundację POCIECHA. Zapewniamy im pomoc w zakresie:

  • wsparcia psychologa
  • kontynuacji edukacji
  • pomocy animatora dla dzieci.

Oto co należy zrobić w 4 krokach by szybko i bezpiecznie przekazać datek:

„Zarówno tę akcję jak i inne tego typu programy na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci, niezależnie od ich narodowości, wieku lub środowiska, w jakim się wychowały, są zdecydowanie w centrum naszego zainteresowania”. – podkreśla Krzysztof Adamski, Prezes BetterPOS i założyciel Donateo. „Współpraca z takimi organizacjami jak „Pociecha” daje nam dodatkowy impuls do poszukiwań jak najlepszych rozwiązań fundraisingowych dla sektora charytatywnego. Niechaj efekty takich zbiórek dostarczają dzieciakom jak najwięcej … pociechy!” – konkluduje Krzysztof Adamski.

W zakresie wsparcia organizacji partnerskich, takich jak Fundacja POCIECHA, Donateo dostarcza zarówno terminale on-line jak i stacjonarne dostępne w blisko 500 punkach w całej Polsce. Należą do nich Centrum Galardia w Starachowicach, w Galerii Panorama w Poznaniu oraz w innych centrach handlowych należących do Sierra Balmain, a także w CH Auchan, Galerii Dominikańskiej (Atrium Poland Real Estate Management), CH M1 (Metro Properties), sieci PSS Społem i Telakces.com. Więcej o Donateo i o współpracy z Donateo znajdziecie pod linkami: