56 dzieci wyjechało na ferie zimowe

56 dzieci wyjechało na ferie zimowe

Wyjazd dzieci ze świetlicy w Bydgoszczy okazał się niezapomnianą przygodą pełną atrakcji i radości. Dzięki wsparciu Darczyńców, dzieci mogły spędzić wspaniałe wakacje, które na długo zapadną im w pamięć.

Podczas wyjazdu mieliśmy okazję cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Jednym z nich były wycieczki w góry, które dostarczyły nam nie tylko niesamowitych widoków, ale również zapewniły emocjonujące przeżycia. Starsza grupa wybierała ambitniejsze szlaki, podczas gdy młodsza grupa wybierała nieco łatwiejsze. Wszyscy jednak doskonale się bawili i cieszyli z piękna natury, która nas otaczała.

Nie mogło również zabraknąć rozrywki w zamkniętych pomieszczeniach. W trakcie wyjazdu udaliśmy się na kręgle, gdzie dzieci miały okazję popisać się swoimi umiejętnościami. To wspaniała zabawa, która integrowała naszą grupę i sprawiła wiele radości każdemu z uczestników.

Zwiedzanie Świeradowa Zdroju było kolejnym punktem naszego programu. Podziwialiśmy urokliwe zakątki miasta i poznawaliśmy jego historię. Jednak pogoda nie zawsze była dla nas łaskawa, dlatego w trakcie zamieci schroniliśmy się w Domu Zdrojowym. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, humory nam nie opadły, a dzieci świetnie się bawiły, nawiązując nowe relacje i czerpiąc radość z towarzystwa.

W ramach konkursu na bałwana dzieci robiły wspaniałe prace, wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię. Powstały prawdziwe dzieła sztuki, które rozbudziły wśród uczestników wyjazdu ducha rywalizacji i zdolności artystyczne.

Niezapomnianym punktem naszego pobytu było zdobycie zamku Czocha. Chociaż warunki atmosferyczne były nieco trudne, a drogi śliskie, udało nam się dotrzeć na miejsce. Zamek okazał się prawdziwą atrakcją dla wszystkich uczestników. Podziwialiśmy jego imponującą architekturę i odkrywaliśmy tajemnice zamkowych wnętrz. To był niezwykły dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Cały wyjazd odbył się dzięki hojności i wsparciu Darczyńców, których zaangażowanie niezmiernie doceniamy. Dzięki nim dzieci mogły pojechać na wakacje i spędzić niezapomniany czas, pełen radości, zabawy i przygód. To niezwykle ważne, że mogły nawiązać nowe relacje i zbudować koleżeńskie więzi, które będą im towarzyszyć również po powrocie do domu.

Zdrowie i humory towarzyszyły nam przez cały wyjazd, mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzieci świetnie się bawiły i cieszyły każdą chwilą spędzoną razem. To był czas, pełen niesamowitych przeżyć i wspaniałych wspomnień, których już teraz tęsknimy.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy umożliwili nam ten niezapomniany wyjazd. Wasze wsparcie było bezcenne i sprawiło, że dzieci miały możliwość doświadczyć wspaniałej przygody. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i życzliwość. To dzięki Wam mogliśmy zapewnić dzieciom niezwykłe wakacje, pełne radości, przygód i wspólnie spędzonego czasu.