Kolonie – dzień 3

Kolonie – dzień 3

Spędziliśmy wspaniały dzień! Nasz dzień rozpoczął się od tradycyjnej rozgrzewki, która przygotowała nas na intensywne wyzwania.

Tym razem tematem naszych zajęć był czas. Nauczyliśmy się, jak go szanować, być punktualnymi i jak najlepiej go wykorzystać. Pogoda była wspaniała, więc mieliśmy okazję cieszyć się pluskaniem w wodzie, która dodała nam rześkości i radości.

Po południu odbyły się rozgrywki sportowe, podczas których mieliśmy okazję podziwiać naszych utalentowanych kolegów i koleżanki w piłce nożnej i siatkówce. Ich umiejętności były imponujące, a atmosfera rywalizacji dodatkowo nas zmotywowała.

Nie zapomnieliśmy również o naszej stronie artystycznej. Ci z nas, którzy kochają kreatywne zajęcia, wybrali robienie łapaczy snów. Wszyscy byliśmy pełni pomysłów i oddaliśmy się twórczemu procesowi, tworząc unikalne i piękne prace.

Nie możemy zapomnieć o naszych Darczyńcach. Bez ich wsparcia i udziału, te wspaniałe doświadczenia nie byłyby możliwe. Dlatego chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście z nami i sprawiacie, że te wakacje są tak niezapomniane.