Z wizytą w mediach tradycyjnych

Z wizytą w mediach tradycyjnych

W ostatnich dniach wybrałyśmy się do lokalnych stacji radiowych i telewizyjnych. Celem naszych wizyt było opowiedzenie o akcji „Zamień pączka na ciepły posiłek” i nagłośnienie sprawy. Dziękujemy za miłe przyjęcie w każdym z miejsc!

Akcja „Zamień pączka na ciepły posiłek” przybiera na sile, a wszystko to za sprawą zbliżającego się wielkimi krokami Tłustego Czwartku! Właśnie dlatego robimy wszystko, by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszych „wirtualnych pączkach”. Cel jest jeden: obiady dla dzieci w świetlicach środowiskowych.

Na szklanym ekranie

Najpierw zawitaliśmy w progach wrocławskiej Telewizji ECHO 24. Podczas wywiadu porozmawialiśmy o tym, czym na co dzień się zajmujemy, opowiedzieliśmy o świetlicach, dzieciach i oczywiście pączkowej akcji. Cały wywiad możecie obejrzeć w linku: ROZMOWA W ECHO24

Kilka dni później nasza fundraiserka Karina Rawdanowicz-Wróbel odpowiedziała na podobne pytania w programie Gość Wieczoru, emitowanym na antenie telewizji WTK Poznań. Zapraszamy do obejrzenia: WYWIAD WTK POZNAŃ

W eterze

O naszej akcji mogliście także usłyszeć w radiu. W sobotę z samego rana została wyemitowana rozmowa, którą przeprowadziła dziennikarka Radia Wrocław – Małgorzata Majeran Kokott. W wywiadzie nasze fundraiserki Sławomira Wojtyś i Karina Rawdanowicz-Wróbel opowiedziały głównie o świetlicach i ich podopiecznych. Zwróciły uwagę na potrzeby tych dzieci i na nasze działania, które są niezwykle ważne i potrzebne, by dzieciom żyło się lepiej. Serdecznie zachęcamy do wysłuchania tego materiału, jest pełny anegdotek i prawdziwych historii z życia świetlic – ROZMOWA W RADIU WROCŁAW.

Krótką rozmowę na żywo miałyśmy możliwość odbyć także w Akademickim Radiu LUZ. Dziękujemy za wszystkie zaproszenia i możliwość szerzenia wiedzy o potrzebach naszych podopiecznych!