Świetlica Miś na meczu #VolleyWrocław

Cóż to był za wspaniały wieczór! Wczoraj zabrałyśmy podopiecznych świetlicy Miś na mecz drużyny KGHM #VolleyWrocław. Przy okazji podczas spotkania przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz akcji #Zamień pączka na ciepły posiłek”.

Balony i ulotki w kształcie pączków to tylko część wczorajszego wydarzenia. Dzięki współpracy z siatkarskim klubem KGHM #VolleyWrocław mogłyśmy na to spotkanie zabrać też naszych podopiecznych. Radość dzieciaków była nieopisana. Głośno kibicowały drużynie, a po meczu czekały z niecierpliwością na zdjęcia i autografy zawodniczek.

Bardzo dziękujemy klubowi za możliwość przeprowadzenia na meczu zbiórki na szczytny cel, jakim są ciepłe posiłki dla dzieci. Dziękujemy także za szansę pokazania najmłodszym małego skrawka sportowego świata. To było dla nich niesamowite doświadczenie!