Nowa Prezeska Fundacji – Joanna Pieszka

Nowa Prezeska Fundacji – Joanna Pieszka

Dziś chciałyśmy przekazać Wam bardzo ważną informację. Od stycznia nasza Fundacja POCIECHA jest pod skrzydłami nowej Prezeski. Obowiązki Kariny Rawdanowicz-Wróbel przejęła 𝗝𝗼𝗮𝗻𝗻𝗮 𝗣𝗶𝗲𝘀𝘇𝗸𝗮.

Asia dołączyła do zespołu Fundacji w 2020 roku jako specjalistka ds. Public Relations, jednak szybko okazało się, że jest specjalistką także w wielu innych dziedzinach. To, czym Asia się wyróżnia, to zaraźliwy śmiech, głowa pełna pomysłów oraz zamiłowanie do nowinek technologicznych – zna chyba wszystkie aplikacje do zarządzania pracą, a nawet jeśli nie, to wystarczy godzinka i już ma je w małym palcu.
Jest także pedagogiem, dzięki czemu potrafi nawiązać doskonały kontakt z dziećmi, co jest często nie lada wyzwaniem. To niesamowita osoba, która ciągle zaskakuje nas czymś nowym… pięknie śpiewa, zna kilka języków, prowadzi kanał na YouTube, w którym daje porady dla rodziców co do pracy z dziećmi. Stworzyła też program edukacyjny dla dzieci „Ciuchcia zdrowia”. Mama na pełen etat, żona, a od niedawna Pani Prezes Fundacji POCIECHA. Słowem: człowiek wielu talentów!
Jednocześnie pragniemy poinformować, że w zespole pozostaje Karina, która będzie dalej wspierać Fundację ze stanowiska fundraiserki ds. Darczyńców indywidualnych.

Dziewczyny, jesteśmy z Was obu bardzo dumne i życzymy Wam powodzenia w nowych rolach ❤️ Radzicie sobie świetnie!