Pociąg marzeń znów wystartował! Kierunek: WAKACJE 2024

Pociąg marzeń znów wystartował! Kierunek: WAKACJE 2024
  • Jesteś przedsiębiorcą, prowadzącym firmę na Dolnym Śląsku? 👨‍💼

  • Szukasz dobrej możliwości na promocję swojej firmy? 🔝

  • A może pomaganie innym daje Ci radość? ❤

Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś/aś na powyższe pytania, to mamy ofertę w sam raz dla Ciebie! ❤ Weź udział w charytatywnej akcji POCIĄG MARZEŃ, prowadzonej przez Gazetę Wrocławską!

Pociąg Marzeń to ogólnopolska akcja organizowana przez Polska Press Grupę. Jej celem jest ufundowanie letnich wyjazdów dla dzieci. Ale dzieci szczególnych, które z wielu względów nie mogą sobie pozwolić na wakacyjny wypoczynek (…) Dla nich taki wyjazd to nie tylko frajda i przygoda, ale często możliwość oderwania się od codziennego stresu i smutku. Na wycieczkach mają okazję zawiązać nowe przyjaźnie, zwiedzić ciekawe miejsca, a także czegoś się nauczyć – czytamy na stronie Gazety Wrocławskiej.

Na razie na stacji stoi lokomotywa… Ale jak wiadomo, sama nikogo na wakacje nie zawiezie, gdy nie ma wagonów. Każda chętna firma może dołączyć do niej swój wagonik i pozwolić Dzieciakom dojechać na wymarzone wakacje. Im więcej wagoników, tym więcej szczęśliwych Dzieci na koloniach! Więcej o fundacyjnych wakacjach dowiesz się tutaj.

Nie czekaj, dołącz do akcji!

Jeśli zainteresowała Cię akcja lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów, zadzwoń pod numer tel. 514 800 858 lub napisz maila do koordynatora przedsięwzięcia: pawel.dziarkowski@polskapress.pl.