Ciep艂e posi艂ki w 艣wietlicy PCT艢iI Nienadowa 馃崨

Bardzo si臋 cieszymy, widz膮c „zjadane” pieni膮偶ki z akcji „Zamie艅 p膮czka na ciep艂y posi艂ek”! Dzieciom 偶yczymy smacznego, a wszystkim Sponsorom jeszcze raz dzi臋kujemy za przekazane datki! 鉂

Jedn膮 ze 艣wietlic, kt贸re otrzyma艂y dofinansowanie na obiady, by艂o Powiatowe Centrum Terapii 艢rodowiskowej i Integracji w Nienadowej. Z przekazanego grantu przez trzy miesi膮ce korzysta艂o 20 Dzieci. Posi艂ki zamawiano z T臋czowego Przedszkola w Dubiecku. – Dzieciom najbardziej smakowa艂y pierogi. Dzi臋ki Fundacji nasi podopieczni mogli je艣膰 pe艂nowarto艣ciowe posi艂ki. Niekt贸re potrawy jedli pierwszy raz w 偶yciu – m贸wi kierowniczka 艣wietlicy.

Te ciep艂e posi艂ki to tak偶e du偶a zas艂uga Sponsor贸w, kt贸rzy wp艂acili swoje datki podczas akcji „Zamie艅 p膮czka na ciep艂y posi艂ek”. Obiady w Nienadowej zafundowali Fundacja CRIDO oraz firma CodeTwo. Dzi臋kujemy serdecznie!