Animate Your Future – scenariusze zajęć

Opublikowano w: międzynarodowe szkolenia

animate your future 2015_DSC0139.0 logoEU_flag-Erasmus

Zachęcamy do pobrania opracowania ze scenariuszami zajęć animacyjnych powstałego w ramach organizowanego przez Fundację Pociecha szkolenia Animate Your Future.

Scenariusze dostosowane są do potrzeb konkretnych grup – dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Pozwalają na przeprowadzenie zajęć rozwijających motorykę (ruchowych), kreatywność i wyobraźnię oraz współpracę i zaufanie w grupie.

Szkolenie Animate Your Future zostało sfinansowane ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu “Erasmus+”.

Pobierz scenariusze (język angielski).

Czytaj więcej o szkoleniu.