Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

Opole: z wyprawkami szkolnymi w nowy rok!

Opublikowano w: akcja „Powrót do szkoły”, Świetlica Środowiskowa „Garaż” w Opolu
Tags:

wprawki-trafily-do-uczniow_opoleDzięki darczyńcom i prowadzonej przez nas kampanii charytatywnej „Powrót do szkoły” do podopiecznych opolskiej świetlicy środowiskowej „Garaż” trafiły wyprawki szkolne.

– Dzieci najbardziej cieszyły się z plecaków – mówi Magdalena Sykuła, kierownik „Garażu”.

W ramach akcji „Powrót do szkoły” przekazaliśmy środki, za które kupione zostały m.in. nowe zeszyty, segregatory, ryzy papieru, piórniki, kredki oraz plecaki. Ponadto firma Rossmann przekazała nowe plecaki z wyposażeniem dla dzieci z najmłodszych klas.

Wprawki mają duże znaczenie dla uczniów z ubogich rodzin, którzy rozpoczynają nowy rok szkolny – dzięki nim dzieci nie czują się gorsze od rówieśników, a także mogą bez przeszkód skupić się na nauce.

Akcję „Powrót do szkoły” zorganizowaliśmy już po raz drugi. W tym roku pomoc trafiła do dzieci ze świetlic środowiskowych w Opolu, Gdańsku i Wrocławiu.

Dziękujemy agencji reklamy Brand Garden z Wrocławia za przygotowanie pro bono wszystkich kreacji kampanii oraz firmie EACTIVE, która  za darmo promowała kampanię w Internecie. Dziękujemy też firmom, wydawcom i osobom, które bezpłatnie albo za symboliczną opłatą udostępniły powierzchnię: firmom Cityboard Media, Clear Channel, AMS, Profil, Reklama Tęczowa, Miejskiemu Zakładowi Komunikacyjnemu w Opolu, koncernowi Agora, tygodnikom Polityka i Forum, magazynom Dziecko Najlepsza Inwestycja, Apteka Press, Moda na Zdrowie. Spot kampanii za darmo nagrał muzyk Mateusz Dźwigała.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options

Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Pomocy Dzieciom POCIECHA, Wrocław 50-320, Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.