Pomagaj Pociechom!

Zdjęcie chłopiec małe

Fundacja Pociecha zaprasza do udziału w akcji Pomagaj Pociechom. Dzięki niej każdy, w tym przedsiębiorcy, może pomóc dzieciom ze świetlicy środowiskowej.

Celem akcji Pomagaj Pociechom jest wsparcie Świetlicy Środowiskowej „Miś” we Wrocławiu, działającej na osiedlu Ołbn. W akcji mogą brać udział zarówno firmy, jak i mieszkańcy Wrocławia.

W ramach akcji do oferowanych usług bądź towarów będzie można doliczać przysłowiową złotówkę, która wesprze świetlicę „Miś”. Firmy biorące udział w akcji dołączą do Klubu Przedsiębiorca z Sercem, a miejsca, w których będzie można w ten sposób pomóc dzieciom, zostaną oznakowane specjalnymi plakatami Pomagaj Pociechom.

Zebrane środki pomogą m.in. w zakupie biurek dla dzieci, które ułatwią im odrabianie lekcji.

Zapraszamy chętnych przedsiębiorców do udziału w akcji! Szczegóły: Sławomira Wojtyś z Fundacji Pociecha, e-mail swojtys@fundacjapociecha.pl, tel. 730 988 784, 71 72 42 253.