Wsparcie placówek

Home / Wsparcie placówek
Wsparcie placówek

1700zł

Cel

0

Wpłaty
Wpłacono0%
1700zł pozostało

Do kogo trafi Twoje wsparcie?

Pośrednio wszystko trafi do dzieci, bezpośrednio za okazane przez Państwa wsparcie zostaną zakupione materiały potrzebne do wsparcia dzieci w placówkach z którymi współpracujemy.

Dzięki tym środkom, w placówkach opieki dziennej np. świetlicach, wykonamy niezbędne remonty aby np. dzieciom było ciepło, lub aby miały miejsce gdzie mogą umyć ręce w ciepłej wodzie. W niektórych świetlicach oznacza to położenie gładzi i pomalowanie, w innej np. osuszenie ściany i uzupełnienie elewacji. Przepisy wymagają, aby pomieszczenie spełniało najwyższe standardy sanitarne i przeciwpożarowe. Dlatego w imieniu dzieci prosimy o pomoc.

Świetlica zapewnia ciepły posiłek, pomoc w nauce i przede wszystkim – poczucie bezpieczeństwa. Jest miejscem rozwijania pasji, zawierania nowych znajomości (czasem na całe życie) i – po prostu zabawy. Tu właśnie pod okiem pedagogów dzieci otrzymują to, co jest im potrzebne do prawidłowego rozwoju. Przychodzą tu dzieci które potrzebują wsparcia i dzięki Państwa pomocy, możemy wspierać te dzieci zapewniając im bezpieczeństwo.

Wspieramy również inne placówki np. dziecięce oddziały psychiatryczne, gdzie potrzeby są tak podstawowe jak środki higieny osobistej czy ciepłe koce – dzieci trafią na oddział często prosto z ulicy.

Krótko mówiąc – dzięki Państwu, jesteśmy tam, gdzie dzieci nas potrzebują.

Wesprzyj nasz projekt!

Wywołaj uśmiech na twarzy dzieci

30 zł

70 zł

INNA KWOTA

Sławomira Wojtyś

Sławomira Wojtyś

Specjalistka ds. fundraisingu

Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.
Zapraszam do kontaktu!