Nr konta bankowego: 15 1240 1994 1111 0010 4697 5666

Zostań architektem dobrych wspomnień z ferii zimowych

Akcja „Zostań architektem dobrych wspomnień z ferii zimowych” zwraca uwagę na potrzeby dzieci z trudnych środowisk, które w okresie zimowym, jak większość ich rówieśników, oczekuje na swój wymarzony wyjazd.  Dzieci pochodzą często z domów borykających się np. z niewydolnością rodziców czy problemem alkoholowym, gdzie są pozostawione same sobie. Razem z nami pomóż im oderwać się od szarej rzeczywistości!

Razem możemy sprawić, że w sercach dzieci z trudnych środowisk pojawi się radość i nadzieja. WEJDŹ NA http://fundacjapociecha.pl/przekazdarowizne/ i ufunduj wyjazd dla dziecka ze świetlicy środowiskowej: w Gdańsku, Wrocławiu lub Opolu.

Dzięki temu przekona się, że ktoś o nim pamięta!

Możesz też dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA:
15 1240 1994 1111 0010 4697 5666
z dopiskiem: „darowizna na ferie”.

Więcej na temat akcji:
Sławomira Wojtyś, specjalistka ds. marketingu i fundraisingu
swojtys@fundacjapociecha.pl, tel. 730 988 784

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za okazane serce!