Ufunduj dziecku prezent

INNA KWOTA

Nr konta w Banku Pekao SA:
15 1240 1994 1111 0010 4697 5666

Poznaj historię Ali…

Jedną z uczestniczek naszych kolonii była Ala. To drobna, szczupła dziewczyna nieśmiało spoglądająca na ludzi. Pomimo swojego młodego wieku niesie na ramionach ogromny ciężar. Jest wychowywana przez mamę, która pomimo wielu starań nie jest w stanie zatroszczyć się o podstawowe potrzeby Ali i jej młodszej siostry. Wszechobecny zapach stęchlizny w mieszkaniu towarzyszy Ali również poza domem. Ten przykry zapach Ala zabrała na kolonię… Pomimo uśmiechniętej maski widzieliśmy jej zawstydzenie i ból. Jej piękne, duże, niebieskie oczy były przesłonięte smutkiem, jakby za szaroburą szybą.
Alą zajęli się wspaniali wychowawcy. Pielęgnacyjna kąpiel i wypranie w wysokiej temperaturze wszystkich ubrań sprawiły widoczną zmianę nie tylko na ubraniach, ale przede wszystkim w jej sercu. Ala poczuła się lepiej, pewniej, a przede wszystkim mogła bez przeszkód nawiązywać bliższe relacje z koleżankami i kolegami na kolonii.

Ala i dzieci takie jak Ala, nie mają wielkich marzeń, nie zastanawiają się co dostaną na prezent. Dlatego zapraszamy Ciebie do wspólnego czynienia dobra i zapewnienia dzieciom ze świetlic środowiskowych cudownych prezentów grudniowych.

Chcemy zaprosić Ciebie to wspólnego czynienia dobra, do wywołania prawdziwego uśmiechu na twarzy naszych dzieci

Co możesz podarować?

Zestaw artystyczny

Zestaw sportowy

Spełnione marzenie

Dlaczego pomagamy?

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA działa od 11 lat. Dzieci, które trafiają do świetlic, mają w sobie masę ciekawości i talentów, ale mają czasem trudniejszy start, bo ich rodziny nie zawsze wiedzą jak najlepiej o nie zadbać. Czasem pojawia się problem z alkoholizmem, z niepełnosprawnością, albo nieumiejętnością odnalezienia się w tym pędzącym życiu. Świetlice, które gromadzą dzieci to dla nas narzędzie, aby nie wyrywać dzieci z lokalnego środowiska tylko aby wzmocnić w nich te sfery, w których potrzebują wsparcia, które pozwolą im na równy start z innymi dziećmi.

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA
organizacja pożytku publicznego KRS 0000426589