Co możesz podarować?

Prezent sportowy

Zestaw kreatywny

Twój prezent

Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego bez Ciebie nie będzie prezentów

W tym roku do realizacji spotu kampanii zaangażowaliśmy dzieci z Świetlicy Miś. Dzieci myślały nad scenami, dzieci nagrywały, dzieci decydowały czy scena jest dobra, czy powtarzamy nagrywanie. Zobaczcie jaki efekt osiągnęliśmy wspólną pracą.

Komu podarujemy prezenty?

Pragniemy podarować 125 potrzebującym dzieciom z 8 świetlic środowiskowych w Polsce prezenty, które będą rozwijały ich talenty i zdolności, a także zachęcały do tężyzny fizycznej. W zeszłym roku Zosia, otrzymała wymarzone ukulele, a dzięki temu uprzyjemniała nam czas swoją grą podczas kolonii. W tym roku dzieci proszą o hulajnogi, zestawy plastyczne, … Natomiast w listach od dzieci, pojawiły się również rzeczy podstawowe…. np. tornister, para butów, ale też chwytające za serce: zabawka dla młodszej siostry.

Dodatkowo chcemy podarować również 200 dzieciom z tymczasowych schronisk w Ukrainie namiastkę ciepła, bliskości i poczucia, że ich marzenia są ważne. Najczęściej marzą o kochających rodzicach i spokojnym domu… Niestety tego dać im nie możemy, ale chcemy, by wiedziały, że jest Ktoś dla kogo są cenne. Przed nimi długa i mroźna zima. Chcemy zapewnić dzieciom ciepłe komplety składające się z czapki, szalika, rękawiczek, skarpet, kurtek i bluz. Również one będą wiedziały, że jest Ktoś, kto o nich pamięta.

Gorąco proszę Państwa o przyłączenie się do naszych działań w spełnianiu marzeń naszych Pociech.

O Fundacji POCIECHA

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA od 10 lat troszczy się o dzieci z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Wspieramy świetlice środowiskowe, które znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania dzieci i do których dzieci chodzą po szkole. Przebywają tam bezpłatnie pod opieką pedagogów, którzy pomagają im w nauce, rozwijaniu hobby i organizują im czas wolny oraz dają posiłek.

Świetlice istnieją po to, żeby dzieci, których rodzice są niewydolni wychowawczo, nie dorastały na ulicy, wagarując, ucząc się kraść, biorąc narkotyki i pijąc alkohol.

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA
organizacja pożytku publicznego KRS 0000426589
Adres: ul. Kamieniecka 15, 50-511 Wrocław, tel.: 71 724 22 53
e-mail: biuro@fundacjapociecha.pl, www.FundacjaPociecha.pl
Nr naszego konta w banku Pekao SA: 15 1240 1994 1111 0010 4697 5666

Aktualności

1,5 % pomaga naszym dzieciom

Wpisanie numeru KRS 0000426589 do zeznania podatkowego, pomogło nam tylko w zeszłym roku: – zapewniać 70 dzieciom regularne ciepłe posiłki – zorganizować...

Podsumowanie 2022 roku

Rok 2022 to dla nas najintensywniejszy rok w historii działalności Fundacji! To wszystko dzięki olbrzymiemu wsparciu Darczyńców, oraz różnych Firm i organizacji....