Kompleksowe badanie funkcjonowania świetlic

Kompleksowe badanie funkcjonowania świetlic

Od 10 lat Fundacja POCIECHA organizuje wakacyjne wyjazdy, ciepłe posiłki, grudniowe prezenty czy zajęcia dodatkowe dla podopiecznych świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych, centrów aktywności dzieci i młodzieży z terenu całej Polski.

Ponieważ przekonaliśmy się, że im bogatsze zasoby mają pracownicy świetlic, tym pełniejszym wsparciem mogą objąć swoje dzieci, od dwóch lat wspieramy również kadrę świetlic poprzez ŚWIETLIX – szkoląc w zakresie m.in.: pozyskiwania środków finansowych, budowania relacji z otoczeniem (PR) oraz wdrażania nowych form pomocy podopiecznym.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety, która:
– pomoże nam lepiej zdiagnozować Państwa potrzeby w zakresie sprawnego i prężnego funkcjonowania Waszej świetlicy – będziemy mogli udoskonalić (bezpłatną) ofertę ŚWIETLIXA,
– pomożemy Państwu, ponieważ uzyskując odpowiedzi w ankiecie, będziemy wiedzieć gdzie nasza pomoc jest szczególnie potrzebna i obejmiemy wsparciem Państwa podopiecznych.

Link do ankiety znajduje się poniżej:

https://forms.gle/HWhyJV55S6CU4oEDA

Jeśli będziecie Państwo mieli pytania to jestem do dyspozycji (jpieszka@fundacjapociecha.pl) i byłabym ogromnie wdzięczna za wypełnienie formularza do 17 listopada. Jest krótki i konkretny, proszę się nie martwić.

Uprzejmie prosiłabym o przekazanie tego maila do znajomych świetlic, tak żebyśmy mogli otoczyć wsparciem realnie działające świetlice.

Proszę, pomóżcie nam dalej pomagać.