Pociąg marzeń rusza w trasę WAKACJE 2023

👉 Czy ktoś z Was, prowadzi firmę?
👉 Czy ktoś z Was, szuka możliwości DOBREJ reklamy na terenie Wrocławia?!
👉 Czy ktoś z Was, chce pomóc dzieciom?
Jeżeli na dwa pytania odpowiedziałeś/aś TAK, to mamy rozwiązanie dla Ciebie! Razem z Gazetą Wrocławską, prowadzimy akcję POCIĄG MARZEŃ ❤

„Rok temu, w podobnej ogólnopolskiej akcji, dzięki ogromnej hojności partnerów i sponsorów, udało się zebrać blisko pół miliona złotych, które trafiły do 15 fundacji z całej Polski. Ich wychowankowie brali udział w obozach, koloniach, a nawet wyprawach survivalowych pełnych błota, przeszkód i skoków spadochronowych.

Efektem ubiegłorocznych działań Gazety Wrocławskiej oraz Fundacji Pociecha było zebranie ponad 22 tys. zł, które pomogły zorganizować dla sześćdziesięciorga dzieci tygodniowe wakacje w 2022 rok. Dla wielu z nich były to pierwsze prawdziwe wakacje w życiu. Niektóre pierwszy raz były poza granicami miasta, nigdy dotąd nie pływały kajakiem, nie siedziały w lesie przy ognisku, nie potrafiły nikomu zaufać. Teraz pierwszy raz miały dla siebie całe łóżko i codziennie ciepły posiłek. To lato było dla tych dzieci radosne i niezwykłe. Świadomość, że ma się w tym spełnieniu marzeń o wakacjach swój udział, daje ogromną satysfakcję.

Wszystkie te, mniejsze czy większe wyprawy, obozy i kolonie dały dzieciom znacznie więcej niż tylko oderwanie od smutnej codzienności. Dały nowych przyjaciół i całą masę wspomnień. Dały radość i beztroskę. I to chyba najbardziej wartościowy efekt naszej akcji”.

Na czym polega akcja?

Jak piszą organizatorzy: Zasady są proste. Nasz specjalny Pociąg ma pomóc w zorganizowaniu wakacji dzieciom, które z różnych względów nie mają takiej możliwości. W szczególności chodzi o podopiecznych różnych fundacji, stowarzyszeń oraz domów dziecka. Do akcji przyłączają się firmy, które poprzez wykupienie wagonika, pomagają tym instytucjom w sfinansowaniu wakacyjnego wyjazdu dla najmłodszych. Zostanie na to przeznaczona połowa wpłaconych środków. Im więcej wagoników, tym więcej dzieci będzie miało szansę na spędzenie beztroskiego i radosnego czasu.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu – więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 514 800 858 lub mailem: pawel.dziarkowski@polskapress.pl

_________________________
Więcej informacji: https://gazetawroclawska.pl/pociag-marzen-znow-zabierze-dzieci-na-wakacje-dolacz-do-kolejnej-edycji-naszej-wyjatkowej-akcji/ar/c15-17638971?czy_podglad=t&hash_podglad=7428413b59b6b2fa1f7a53cdeca2cc83