Świetlix

Home / Świetlix

Zapraszamy Was, kierownicy i wychowawcy świetlic środowiskowych, do udziału w projekcie ŚWIETLIXw ramach którego wzmocnicie swoje kompetencje merytoryczne i organizacyjne. 

AUDYT

Pomagamy uporządkować działania i usprawnić słabiej działające obszary.

SZKOLENIE

Otoczymy Waszą Śweitlicę opieką mentoringową. Zapewnimy szkolenie, które pomoże Wam się usamodzielnić.

KONFERENCJA

Dostarczamy inspiracji i wiedzy, która dotyczy działalności świetlicy oraz opieki nad dziećmi.

ŚWIETLIX jest kompleksowym systemem wsparcia dla pracowników świetlic środowiskowych organizowanym przez Fundację POCIECHA. Głównym założeniem projektu jest wzmocnienie wiedzy wśród pracowników w płaszczyźnie: wychowawczej, PR-owej i fundraisingowej. 

Biorąc udział w projekcie:
– będziecie więcej wiedzieli o uzależnieniach behawioralnych swoich podopiecznych, dowiecie się jak pracować z dziećmi, aby silniejsze wchodziły w dorosłe życie.
– rozwiniecie swoje umiejętności w obszarze nowych technologii, aby skuteczniej docierać do dzieci i młodzieży.
– nauczycie się pozyskiwać fundusze na różne działania w Waszej świetlicy.

Jeżeli chcesz dostawać informację kierowane przez nas do kierowników świetlic i innych placówek wsparcia dziennego dzieci, proszę, zapisz się do listy mailingowej, abyśmy mogli być w kontakcie.

Oferta dla firm

Dołącz do firm wspierających dzieci w świetlicach! Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań jednym ze sponsorów ŚWIETLIXa. Możesz też skontaktować się z nami odnośnie pomysłów na inne rozwiązania. Wspólnie, możemy wspierać dzieci skuteczniej!

Wspierają nas: