Z wizytą w firmie Touax

Z wizytą w firmie Touax

Dzieci ze świetlicy „Grodzisko”, której pomagamy, wraz z Elżbietą Leśniewską, kierownik świetlicy złożyły wizytę pracownikom firmy Touax, która już od kilku lat wspiera Świetlicę Środowiskową „Grodzisko” w Gdańsku. Tym razem jednak to dzieci postanowiły obdarować tych, którzy im zazwyczaj sprawiają miłe niespodzianki.

Wychowankowie świetlicy przygotowali dla pracowników firmy ręcznie robione świeczniki wykonane metodą decoupage.

– Dzieci od stycznia z przejęciem wykonywały świeczniki – mówi pani Ela, kierownik „Grodziska”. – W ten sposób chciały wyrazić wdzięczność za pomoc i zaangażowanie pracowników firmy w działalność świetlicy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wymieniliśmy się upominkami, wręczyliśmy podziękowania.

Firma Touax co kwartał przekazuje świetlicy artykuły plastyczne, środki czystości, żywność. Co roku w grudniu zaś przygotowuje specjalne paczki z prezentami, które ostatnio zostały wręczone dzieciom w ramach naszej akcji
„Dawanie jest radością”.

– Pod koniec ubiegłego roku dzięki firmie Touax do dzieci trafiły po raz kolejny cenne upominki. Wśród prezentów były m.in. mp3, kosmetyki, obuwie piłkarskie. Dzieci popłakały się ze szczęścia – wspomina pani Ela.

Na zakończenie spotkania, na którym podopieczni i podopieczne „Grodziska” podziękowali za dotychczas okazane wsparcie, najmłodsi zaśpiewali specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę – „Chcę biec do ludzi”.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Firmie Touax za wsparcie okazywane nam przez te ostatnie lata – podkreśla kierownik „Grodziska”. – To cenny wkład w działalność świetlicy i równocześnie inwestycja w lepszą przyszłość dla naszych wychowanków. Dziękujemy!