Razem! Wyślemy dzieci na wakacje!

Razem! Wyślemy dzieci na wakacje!

Fundacja POCIECHA rozpoczyna kampanię wakacyjną, której celem jest zebranie funduszy na zorganizowanie wyjazdów wakacyjnych dla 70 dzieci, które nie wiedzą co to jest beztroskie dzieciństwo.

Są to dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo. Mierzą się z ciężarami ponad swoje siły. Często ich rodzice zmagają się ze swoimi problemami: alkoholem, narkotykami, przemocowym partnerem czy długotrwałym bezrobociem. Po roku trwania pandemii ich samotność i beznadzieja się nasiliły. Zostały zamknięte w swoich domach, bez kontaktu z rówieśnikami. Czasami im się wydaje, że jakby zniknęły, nikt by nie zauważył…

Ale tak nie jest! Widzimy nasze Pociechy! Mamy je na terenie całej Polski: we Wrocławiu, Opolu, Gdańsku, Grodzisku Mazowieckim i Bydgoszczy.

Chcemy, by dzięki Tobie – Drogi Darczyńco – nasze dzieci przez 2 tygodnie miały cudowne przeżycia: niezapomniane przygody, nawiązane przyjaźnie, życzliwego dorosłego, na którego mogą liczyć w każdym momencie.

Chcemy, dzięki Twojej pomocy, zapewnić dedykowany dla nich program socjoterapeutyczny, dzięki któremu dzieci wrócą wzmocnione, pewniejsze siebie, nauczą się prosić o pomoc i nazywać co jest dla nich trudne.

Większość naszych dzieci nigdy nie było nad morzem, ani w górach, nigdy nie jadło kiełbasy i pieczonego ziemniaka z ogniska.

Dzięki Twojemu wsparciu nasze dzieci mogą zdobyć swój własny szczyt i zobaczyć inną perspektywę na życie!

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze wspomnieniami dzieci z zeszłorocznych wakacji… takie wspomnienia dają nam siłę i energię aby w tym roku wysłać jeszcze więcej dzieci! Jesteśmy ich nadzieją na jedno dobre wspomnienie.

W tym roku uruchomiliśmy również akcję zbiórki środków na platformie Zrzutka.pl, która może będzie wygodniejsza i bardziej intuicyjna dla Darczyńców.