Poszukał, poczytał, wpłacił.

Poszukał, poczytał, wpłacił.

Prywatny Darczyńca przekazał bezinteresownie 6 100 zł, na ciepłe posiłki dla dzieci. Dlatego, przedstawimy jego kroki od pomysłu, do ciepłego obiadu w brzuszku.

Pomysł!

Pewnego spokojnego, wrześniowego dnia do Pociechy zadzwonił Pan Łukasz. Zetknął się kiedyś z naszą Fundacją i teraz, przeglądając naszą stronę, chciał dowiedzieć się, CO MOŻEMY WSPÓLNIE zrobić dla naszych dzieci. Był poruszony faktem, że w XXI wieku nadal obok nas są dzieci pozostawione same sobie, o które nikt się nie troszczy, które nie mają możliwości zjedzenia choć jednego ciepłego posiłku w ciągu dnia…

Decyzja

Nasza miła rozmowa dobiegła końca… byłyśmy pod wrażeniem wrażliwości Pana Łukasza i Jego chęci pomocy! Pan Łukasz postanowił, że jeszcze tego samego dnia wraz z żoną podejmą decyzję. Jak powiedział, tak zrobił 😊 Wpłacił dwie potężne darowizny na projekt „Wyprawki szkolne” oraz na ciepłe posiłki. Morze łez wzruszenia popłynęło tego dnia w naszej Pociesze. Panie Łukaszu, to było piękne, szlachetne i niesamowite!

Skutki

Dzięki Panu Łukaszowi i Jego Rodzinie możemy kupić 600 obiadów dla naszych Pociech oraz opłacić cały semestr zajęć z programowania dla 10 dzieci, możemy rozszerzyć nasze wsparcie o kolejne świetlice środowiskowe i docierać ze wsparciem dalej i dalej.

Więc oczywiście zakasujemy rękawy i szukamy kolejnych Pociech potrzebujących naszej Pociechy.

W praktyce

W przypadku darowizn na ciepłe posiłki przekazujemy kierownikowi świetlicy bony do baru. Tam otrzymuje tyle porcji, ile dzieci jest danego dnia w świetlicy. Dzieci mogą wybrać jaki zdrowy, ciepły posiłek zjedzą danego dnia.

Przelew na ciepły posiłek

Zapraszamy Ciebie do działania z nami, np. wpłacając darowiznę ogólną lub celową:

  • Przelew na konto bankowe: 15 1240 1994 1111 0010 4697 5666

Każda Twoja „darowizna celowa” zostaje w 100% przekazana na ten konkretny, wybrany przez Ciebie cel.