ABC pisania testamentów, czyli jak sporządzić testament, aby nasza wola została uszanowana

ABC pisania testamentów, czyli jak sporządzić testament, aby nasza wola została uszanowana

Zapraszamy Was do wysłuchania rozmowy z radcą prawnym Marcinem Zielińskim, który poprowadzi Was przez meandry prawa spadkowego. Ale spokojnie, podróż będzie wiodła przez najważniejsze, podstawowe aspekty związane ze sporządzaniem testamentów, dlatego właśnie nasz wykład nazwaliśmy „ABC…”

 

Webinar został nagrany w ramach Międzynarodowego Tygodnia Pisania Testamentów. W Polsce  organizatorem jest koalicja „Napisz Testament”, do której należymy. Poza naszą fundacją w skład koalicji wchodzi dziesięć dobrych i uczciwych organizacji pozarządowych. Są to: Fundacja DKMS, Fundacja Gajusz, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, WWF Polska, SOS Wioski Dziecięce, Fundacja Ronalda McDonalda, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, Stowarzyszenie na rzecz Nieopełnosprawnych SPES.

Cieszymy się, że możemy znaleźć się w gronie tak znanych i cenionych organizacji, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z programem: www.napisztestament.org.pl

Zachęcamy również do ściągnięcia darmowego informatora testamentowego, będącego podręcznikiem w pigułce, prowadzącym czytelnika krok po kroku przez proces sporządzania testamentu. Wystarczy wysłać maila na adres: kontakt@napisztestament.org.pl w treści wpisując: zamawiam informator.