Prezent to poczucie bezpieczeństwa

Prezent to poczucie bezpieczeństwa

Ruszyła kampania „Dawnie jest radością”, dzięki której nasi podopieczni otrzymają mądre prezenty.

Wielkimi krokami zbliża się czas świątecznych i rocznych podsumowań. W tym miejscu chcielibyśmy Państwu bardzo
podziękować za możliwość pośredniczenia między Państwem, a potrzebującymi dziećmi. Dokładamy wszelkich starań, by docierać do dzieci z mniejszymi szansami, poznajemy ich historie, następnie opowiadamy je i dzięki otrzymanej darowiźnie skutecznie pomagamy. Cieszymy się, że z letnich kolonii skorzystało aż 430 dzieci, że wyprawki szkolne przekazaliśmy ponad 330 dzieciom.

Przed nami kolejne wspólne, niezwykłe wyzwanie.

Pragniemy podarować 125 dzieciom z 8 świetlic środowiskowych w Polsce i 200 dzieciom z tymczasowych schronisk w Ukrainie namiastkę ciepła, bliskości i poczucia, że ich marzenia są ważne. Najczęściej marzą o kochających rodzicach i spokojnym domu… Niestety tego dać im nie możemy, ale chcemy, by wiedziały, że jest Ktoś dla kogo są cenne. Gorąco proszę Państwa o przyłączenie się do naszych działań w spełnianiu marzeń naszych Pociech:

Wierzymy…

że wspólnymi siłami spełnimy marzenie Ewy i że kiedyś nam pięknie zagra, tak jak Zosia, która w zeszłym ro
otrzymała wymarzone ukulele i uprzyjemniała nam czas swoją grą podczas kolonii. Pamiętamy cały czas o dzieciach w Ukrainie. Przed nimi długa i mroźna zima. Chcemy 200 dzieciom zapewnić ciepłe komplety składające się z czapki, szalika, rękawiczek i skarpet. Również one będą wiedziały, że jest Ktoś, kto o nich pamięta.

Marzenia Ewy i 320 pozostałych dzieci będziemy mogli spełnić właśnie dzięki Państwa wsparciu. Proszę o wpłatę na mały (80 zł) lub duży (150 zł) prezent wpisując w tytule przelewu „Prezent grudniowy”.

Jeśli bliska jest Państwu nasza misja docierania z pomocą do potrzebujących dzieci to zachęcam do wspierania Fundacji jednorazowo lub stale dowolną kwotą, wpisując w tytule przelewu „Cele statutowe”.

Wybrane listy od dzieci

W zbliżającym się Nowym Roku pragnę życzyć Państwu poczucia pokoju, bezpieczeństwa i wspólnoty w tych niepewnych czasach oraz zdrowia, pogody ducha i ciągłej chęci zmieniania świata na lepsze.

– Karina Rawdanowicz-Wróbel – Prezes Fundacji POCIECHA,