Darowizna od firmy Amazon z Wrocławia

Darowizna od firmy Amazon z Wrocławia

Drodzy Przyjaciele Fundacja Pociecha

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza wspólna akcja „Wyprawka dla Dzieci” osiągnęła kolejny ważny etap, dzięki niezwykłej hojności i wsparciu firmy Amazon z Wrocławia! 🎉

Z wielką wdzięcznością pragniemy podziękować firmie Amazon za przekazanie nowych, wielofunkcyjnych drukarek, które już wkrótce trafią do naszych świetlic. Ta inicjatywa ma ogromne znaczenie dla naszych podopiecznych, którzy dzięki niej będą mogli korzystać z jeszcze lepszych warunków nauki i zabawy. 📚🖨️

Dlaczego to wydarzenie jest tak istotne? Okazuje się, że wiele świetlic boryka się z niedoborem odpowiedniego sprzętu, a drukarki w wielu przypadkach są już mocno wyeksploatowane. Drukowane materiały są nieodzowne do prowadzenia różnorodnych zajęć, które przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych.

Dzięki Waszej życzliwości i hojności, możemy razem uczynić różnicę w życiu tych dzieci. 🌈 Razem tworzymy przestrzeń, w której edukacja staje się przyjemnością, a marzenia stają się rzeczywistością.

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla firmy Amazon za ich wyjątkowy wkład w naszą misję. 💙 Nie możemy się doczekać, aż dzieci, ale przede wszystkim wychowawcy, zobaczą te nowe drukarki w świetlicach!

Trzymajcie się mocno i bądźcie gotowi na kolejne niesamowite momenty razem z nami! 💪