Stroje sportowe na nowy rok szkolny. Dzieciaki z „Misia” znów obdarowane

Stroje sportowe na nowy rok szkolny. Dzieciaki z „Misia” znów obdarowane

Dzięki firmie Vantage Development podopieczni i podopieczne wrocławskiej świetlicy środowiskowej „Miś” otrzymali nowe stroje sportowe. Ich uroczyste wręczenie miało miejsce 6 października w siedzibie świetlicy.

– W imieniu Fundacji Pociecha, a przede wszystkim dzieci i młodzieży ze świetlicy serdecznie dziękujemy firmie Vantage Development za przekazane dresy! – mówi Sławomira Wojtyś z Fundacji Pociecha. – Dziewczęta i chłopcy bardzo się z nich ucieszyli, tym bardziej, że były to dresy markowego producenta odzieży sportowej, w odpowiednich rozmiarach i modnych kolorach. Bardzo dziękujemy za tę wspaniałą inicjatywę.

Vantage Development jest jedną z wiodących polskich spółek deweloperskich. Firma, koncentrując swoje działania na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych, jakim jest Wrocław, systematycznie poszerza działalność w innych polskich miastach. Obecnie rozpoczęła swoją pierwszą budowę w Warszawie. Vantage Development buduje też m.in. nową dzielnicę Wrocławia – Promenady Wrocławskie nad Odrą.

Przekazanie strojów sportowych towarzyszyło akcji „Powrót do szkoły” prowadzonej przez Fundację Pociecha, która polegała na zbiórce środków na wyprawki szkolne dla podopiecznych świetlic środowiskowych. Odzież posłuży dzieciom jako cenny element takiej właśnie wyprawki.