Tak wychowankowie „Grodziska” odbierali prezenty

Tak wychowankowie „Grodziska” odbierali prezenty

W Gdańsku prezenty ufundowane w ramach naszej kampanii charytatywnej „Dawanie jest radością” trafiły do dzieci ze świetlicy środowiskowej „Grodzisko”.

Wręczenie prezentów, na którym obecni byli także rodzice dzieci, miało miejsce w uroczystej oprawie. Odbyło się przedstawienie przygotowane przez dzieci i wychowawczynie świetlicy.

– Dzieci bardzo się ucieszyły z otrzymanych prezentów. Ze środków przekazanych w ramach kampanii „Dawanie jest radością” zakupiliśmy gry edukacyjne – mówi Elżbieta Leśniewska, kierownik „Grodziska”. – Ponadto Firma Touax, która pomaga nam od wielu lat, ufundowała zestawy kosmetyczne, słodycze czy śpiwory. Otrzymane podarunki dzieci zabrały ze sobą na wyjazd zimowy.

Rodzice w tym dniu również otrzymali prezenty – były to drobne upominki w postaci bombek własnoręcznie wykonanych przez dzieci ze świetlicy, które zostały także wręczone następnego dnia pracownikom firmy Touax.

Przeprowadzenie kampanii charytatywnej „Dawanie jest radością” było możliwe dzięki wsparciu takich firm jak Max Arpp, która przygotowała całą kreację graficzną kampanii oraz Eactive, która promowała kampanię w Internecie. Dziękujemy także firmom Cityboard Media, Clear Channel Poland, Reklama Tęczowa, Profil i MZK Opole za bezpłatne umieszczenie informacji o akcji na bilbordach, citylightach, słupach ogłoszeniowych i w autobusach; gazetom Polityka, Dziecko Najlepsza Inwestycja, Apteka Press oraz Moda na Zdrowie za zamieszczenie informacji o akcji na swoich łamach, firmie Stolgraf za druk materiałów promocyjnych, a także Instytutowi Francuskiemu w Polsce, Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu oraz firmie Bauer za przekazanie darów, m.in. książek, słodyczy czy gier dla dzieci ze świetlic środowiskowych, jak również firmie Touax za przygotowanie prezentów dla dzieci z „Grodziska”.