Świetlica Środowiskowa „Garaż” w Opolu potrzebuje pilnego remontu

Świetlica Środowiskowa „Garaż” w Opolu potrzebuje pilnego remontu

Dla dzieci z opolskiego „Garażu” ta świetlica jest jak dom. Tak właśnie nasi podopieczni nazywają miejsce, w którym spędzają każdą wolną chwilę po szkole. To tutaj czują się dobrze i bezpiecznie. Niestety „Garaż” potrzebuje pilnego remontu.

Od otwarcia tej świetlicy środowiskowej w Opolu minęło już 10 lat. Przez ten czas „Garaż” był azylem dla setek dzieci z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Z roku na rok obserwujemy jednak, jak nasza świetlica niszczeje. Obecnie remont jest wręcz niezbędny do dalszego funkcjonowania. Musimy odmalować pomieszczenia, zrobić porządną przecierkę, zalepić dziury, uszczelnić płyty kartonowo-gipsowe, przykleić płytki w łazience, podwiesić kaloryfery… Lista potrzeb jest naprawdę długa. Cały remont został wyceniony na 10 tys. zł. Bez brakujących 6 tys. zł jego przeprowadzenie będzie niemożliwe. Zatroszcz się o dom dla naszych podopiecznych!

Pomóż nam zebrać brakujące fundusze, wchodząc na fundacjapociecha/przekazdarowizne. Możesz też dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA: 15 1240 1994 1111 0010 4697 5666 z dopiskiem: „remont świetlicy Garaż”.