Projekt Fundacji POCIECHA „Potrzebuję Ciebie” w Tadżykistanie

Od połowy sierpnia w ramach realizowanego przez nas projektu: Potrzebuję Ciebie, zostało nagranych już sześć filmów: 3 filmiki dla dzieci i młodzieży, 1 filmik dla młodzieży, 1 filmik o zdrowiu i jeszcze 1 filmik o rodzinie, a to dopiero początek!

Tematy które zostały poruszone w filmach to między innymi: Zasady zachowania się przy stole; Sekrety doskonałych uczniów (dwa najważniejsze nawyki), film o życzliwości, o mówieniu kulturalnie, szczęście na całe życie, Jeśli myślenie jest zdrowe to i ciało będzie zdrowe.

Już wkrótce opiszemy dokładniej poszczególne filmy, a tymczasem wspomnimy również, że okazały się być tak dużym sukcesem, że telewizja republikańska „Jahonnamo”, będąca na trzecim miejscu w kraju, zasięgiem obejmująca około 98% ludności (ponad 20 milionowa widownia – 9 milionów w Tadżykistanie, a pozostała część widzów kanału TV mieszka w Afganistanie, Uzbekistanie, Iranie, Rosji, Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych), będzie emitować stworzone przez nas filmy dwa razy w miesiącu.
To niezwykłe wyróżnienie i wielka radość dla nas wszystkich.