Pracownicy dbają o linię.

Firma Ten Squere Games zrezygnowała z pączków w „Tłusty czwartek”, przekazując środki na dzieci z Fundacji POCIECHA.

Dla naszych podopiecznych ciepły posiłek to czasami luksus, którego nie mają w domu. Dzięki dobremu sercu dzieci z Wrocławskiej świetlicy MIŚ, otrzymają 500 posiłków.

Jak to wygląda w praktyce?

Kierownik świetlicy otrzymuje bony do „baru mlecznego”. Dzięki takim bonom można przynieść tylko tyle porcji ile dzieci jest danego dnia w świetlicy. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich: Darczyńców, jadłodajni oraz przede wszystkim dzieci.

Co dzieci jedzą?

Dzieci mają do wyboru tradycyjne posiłki: ziemniaki z surówką i kotletem, pierogi, naleśniki, itp. Są to normalne, duże i przede wszystkim ciepłe porcje. Każde dziecko może za każdym razem wybrać co chciałoby zjeść.

Cel szczegółowy – co to takiego?

Każda osoba, która dokonując wpłaty na konto Fundacji oraz zaznaczając cel szczegółowy: Ciepłe posiłki, przekazuje 100% darowizny na ten cel. Te pieniądze nie są przekazywane na wypłaty, czynsz itp. One dosłownie karmią dzieci.

Dziękujemy Wam drodzy Darczyńcy za wspieranie naszych podopiecznych.