Konferencja 1.0 – INSPIRUJ

Konferencja 1.0 – INSPIRUJ

Serdecznie zapraszamy na pierwszą mini konferencję dla kierowników i pracowników ośrodków wspierających dzieci. Odbędzie się pod hasłem: INSPIRUJ. Zaprosiliśmy wyjątkowe osoby, które dostały jedno główne zadanie: Zainspirować nas do wspierania dzieci w rozwoju!

Jeżeli chcesz mieć dostęp do konferencji, wystarczy zaznaczyć „biorę udział” w wydarzeniu na Facebooku (INSPIRUJ – Konferencja 1.0 – dla kierowników i wychowawców świetlic), lub zapisać się na newsletter w którym otrzymasz link to wszystkich nagrań: https://forms.freshmail.io/…/50m3…/rya8fvyio7/index.html

Na konferencji usłyszymy następujące wystąpienia:

Pan Wojciech Przybysz, Prezes Stowarzyszenia Dzieciom i Młodzieży Wędka im. każdego Człowieka. Opowie nam o wyjątkowym projekcie T.A.T.O. – pomysł jest niezwykły, inspirujący i angażujący chłopców w sposób, który… jest warty rozpowszechniania, propagowania i wprowadzenia we wszystkich świetlicach na terenie Polski i nie tylko!

Pani Maria Redzimska jest związana z Program Projektor i podzieli się z nami FANTASTCZNĄ, bezpłatną inicjatywą! Można powiedzieć: nie musicie nic robić, tylko skorzystać! Ciekawi szczegółów?! Zapraszam do posłuchania:

Pani Olga Kulinicz z Fundacji POCIECHA. Zorganizowała i współorganizowała ponad 40 obozów, biwaków, zimowisk oraz międzynarodowych wyjazdów dzieci np. do Holandii, Wielkiej Brytanii. Zarządza kadrą i wolontariuszami (łącznie około 70 osób).

Poprosiłam Olgę, aby zmierzyła się z WYMÓWKAMI. Odgrywałam rolę osoby, która chce zorganizować wyjazd, ale w głowie pojawiają się różne obiekcje… Na wszystkie odpowie nam Olga inspirując do zorganizowania wyjazdu dla dzieci:

Pani Joanna Pieszka, opowie o Odysei Umysłu – Jako Trener i Sędzia, poznała działanie od środka i chce zainspirować Państwa do udziału w programie, który uczy dzieci trzech najważniejszych umiejętności XXI wieku: kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej.

Daj się zainspirować!

Zaproś na wydarzenie znajomych kierowników.