Konkurs plastyczny dla dzieci „Co mnie pociesza?”

Konkurs plastyczny dla dzieci „Co mnie pociesza?”

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w inspirującym Konkursie Plastycznym dla Dzieci pt. „Co mnie pociesza?”, organizowanym przez Fundację POCIECHA.

W życiu każdego z nas istnieją pewne nieocenione źródła pocieszenia, które otaczają nas w trudnych chwilach. Chcielibyśmy teraz dać dzieciom możliwość wyrażenia swojego własnego, osobistego „kawałka świata”, podzielenia się tym, co im daje siłę i radość. Naszym wielkim marzeniem jest stworzenie kalendarza dla Darczyńców na rok 2024, w którym zwycięskie prace staną się źródłem inspiracji i pocieszenia dla każdej osoby, która będzie miała okazję spojrzeć na niego.

Zatem: Co Ciebie pociesza?  

Zadaniem uczestników jest stworzenie unikalnej pracy plastycznej, korzystając z dowolnej techniki, która wywoła pozytywne emocje i będzie odpowiedzią na pytanie: „Co Cię pociesza?”. Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami, a wybrane prace zostaną uwiecznione w kalendarzu wydanym przez Fundację na rok 2024. Co więcej, dla instytucji przewidziano specjalną nagrodę – bon do sklepu z artykułami szkolnymi.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, jego regulaminu oraz przebiegu znajdą Państwo w regulaminie – Możesz go ściągnąć TUTAJ

Zapraszamy do udziału w konkursie!