Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów

Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów

Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów, organizowany przez liczne instytucje pozarządowe w Polsce. W ramach tego wydarzenia, oferujemy bezpłatne wsparcie prawników, którzy pomogą Państwu przy sporządzaniu testamentu, jednocześnie zachęcając do wsparcia potrzebujących.

📞 Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej dotyczącej testamentów, zapraszamy do skorzystania z Infolinii Testamentowej, dostępnej do 6 października 2023 roku. Nasi prawnicy specjalizujący się w dziedzinie prawa spadkowego służą Państwu pomocą i informacjami.

Ponadto, 5 października 2023 roku o godzinie 12:00, na profilu Napisz Testament odbędzie się webinar pod tytułem „Lęk przed śmiercią przeszkodą w pisaniu testamentów”. Webinar ten będzie prowadzony przez doświadczonego psychologa i psychoterapeutę, Michała Manię. W trakcie wydarzenia omówi on naturę lęku, jego objawy, metody jego kontrolowania oraz jak inaczej spojrzeć na tę najstarszą w historii ludzkości obawę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją:

wsparcia dzieci z Fundacji POCIECHA, poprzez zapisanie Dobra na rzecz tej organizacji.

Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt biuro@fundacjapociecha.pl. Działając razem, możemy wpłynąć na polepszenie życia potrzebujących i zrozumieć ważność pisania testamentów. 💙