Wrocławscy biegacze dla świetlicy!

Opublikowano w: akcja „Dawanie jest radością”

Podczas naszej kampanii „Dawanie jest radością” spotkaliśmy się z wieloma gestami wsparcia dla dzieci ze świetlic środowiskowych, którym pomagamy. Jednym z nich były dary od wrocławskich biegaczy zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Parkrun”.

Wolontariusze z „Parkrun” przekazali dla dzieci ciastka, soki, płatki śniadaniowe, mleko, bakalie i inne smakołyki. Dary osobiście do naszej siedziby przywiozła przedstawicielka stowarzyszenia. Prezenty przekazaliśmy dzieciom ze świetlicy środowiskowej „Miś” we Wrocławiu.

Pięknie dziękujemy biegaczom za przekazane łakocie i życzymy jak najlepszych wyników na mecie!