Pracownicy Raiffeisen-Leasing wsparli kampanię „Powrót do szkoły”

Pracownicy Raiffeisen-Leasing wsparli kampanię „Powrót do szkoły”

Choć w raiffeisen-leasing-polska_logonaszej kampanii „Powrót do szkoły” na zakup wyprawek szkolnych dla ubogich dzieci ze świetlic środowiskowych zbieraliśmy głównie środki finansowe, akcję wsparły także firmy i darczyńcy, którzy obdarowali wychowanków przyborami szkolnymi. Jedną z takich firm był Raiffeisen-Leasing Polska.

– Pracownicy Raiffeisen-Leasing Polska dowiedzieli się o naszej akcji „Powrót do szkoły” i z własnej inicjatywy przygotowali i przekazali trzy duże pudła przyborów szkolnych – mówi Sławomira Wojtyś z Fundacji Pociecha. – Wśród darów znalazło się wszystko, co potrzeba do szkoły.

Przybory trafiły do podopiecznych trzech świetlic: „Miś” we Wrocławiu, „Garaż” w Opolu oraz „Grodzisko” w Gdańsku.

– Dzieciom szczególnie spodobały się plecaki na kółkach i piórniki – mówi Elżbieta Leśniewska, kierownik „Grodziska”.

– Dzięki firmie Raiffeisen-Leasing dzieci mogą w pełni uczestniczyć we wszelkich zajęciach szkolnych, ponieważ różnorodność artykułów, które otrzymaliśmy od firmy, była ogromna – wtóruje jej Agata Daczkowska, wychowawczyni w świetlicy „Miś”. – Pracownicy firmy przekazali dla dzieci plecaki, zeszyty, artykuły piśmiennicze, farby, plastelinę, bloki, nożyczki, kleje, bibuły, materiały do dekorowania prac plastycznych czy kalkulatory. Dzieci były zachwycone, zwłaszcza że część materiałów została przeznaczona również na zajęcia plastyczne odbywające się w świetlicy. Dzięki nim każda praca jest wyjątkowa i niesamowita, a sam proces przygotowywania przebiega sprawnie i przyjemnie.

Bardzo dziękujemy pracownikom Raiffeisen-Leasing Polska za zaangażowanie w dobro dzieci i przekazane wyprawki!