Liderzy z 10 krajów budowali sieć kontaktów!

Liderzy z 10 krajów budowali sieć kontaktów!

EU_flag-Erasmus
Zakończyło się pięciodniowe seminarium kontaktowe, w którym wzięli udział liderzy organizacji pozarządowych z 10 europejskich krajów. Czas spędzony w Polsce poświęcili na wspólne planowanie nowych przedsięwzięć. Realizatorem projektu Contact Making Seminar „Networks Wanted” była Fundacja Pociecha.

Spotkanie odbyło się 2–8 października w Grzybowie k. Kołobrzegu. W ramach projektu uczestnicy poznawali nowe organizacje i planowali wspólne działania.

– Dowiedziałam się dokładnie, jak działa Program Erasmus+. Mam nadzieję, że wcielimy w życie zaplanowane projekty – opowiada Hristina, uczestniczka z Bułgarii.

W czasie zajęć uczestnicy wzięli udział w serii ciekawych warsztatów, poznali tajniki programu Erasmus+, a także dzielili się doświadczeniem dotyczącym zarządzania projektami. Efektem projektu jest zacieśnienie współpracy pomiędzy organizacjami i przygotowanie planów nowych działań. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji z Hiszpanii, Włoch, Mołdawii, Ukrainy, Azerbejdżanu, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Grecji i Polski.

Seminarium „Networks Wanted” było współfinansowane w ramach programu Erasus+.