W grudniu dajmy radość potrzebującym dzieciom!

W grudniu dajmy radość potrzebującym dzieciom!

Dawanie jest radościąKoniec roku większości dzieci kojarzy się z ciepłem, rodzinną atmosferą i oczywiście prezentami. Jednak w rodzinach niewydolnych wychowawczo może zabraknąć nie tylko domowego ciepła, ale także tradycyjnych, grudniowych upominków. W ramach akcji „Dawanie jest radością” zachęcamy do ufundowania prezentów dla potrzebujących dzieci, aby każde dziecko czuło się w tym czasie potrzebne i kochane.

W ubiegłym roku dzięki darczyńcom kampanii „Dawanie jest radością” ufundowaliśmy prezenty dla wychowanków świetlic środowiskowych we Wrocławiu, Opolu, Gdańsku i Lidzbarku Warmińskim. W tym roku pragniemy ponownie sprawić radość najmłodszym. Ale potrzebujemy do tego wsparcia darczyńców.

– Do 20 grudnia chcemy zebrać środki na zakup prezentów dla najuboższych dzieci z Wrocławia, Opola i Gdańska – mówi Sławomira Wojtyś z Fundacji Pociecha. – Każda wpłata, np. 25, 50, 75 zł, pomoże ufundować upominki, które z pewnością sprawią dzieciom wiele radości!

Do akcji może dołączyć każdy, wchodząc na stronę bit.ly/DawanieJestRadoscia i dokonując przelewu dowolnej kwoty na grudniowe prezenty. Można także wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA:

15 1240 1994 1111 0010 4697 5666 z dopiskiem: „darowizna na grudniowe prezenty”.

(Darowiznę na rzecz Fundacji Pociecha można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych i przedsiębiorców do 10% uzyskanego rocznego dochodu).

Akcja trwa od 21 listopada do 20 grudnia.

Z kampanią ruszyliśmy m.in. dzięki firmom, które bezpłatnie zaangażowały się w pomoc w rozpowszechnieniu informacji o akcji. Szczególnie dziękujemy agencji reklamy Max Arpp, która stworzyła kreację graficzną kampanii, jak również firmie EACTIVE, która będzie odpowiedzialna za promocję kampanii w Internecie.

Najmłodsi czekają na Twoją pomoc! Wejdź na bit.ly/DawanieJestRadoscia i ufunduj prezent dla ubogiego dziecka.