Czy jest miejsce dla testamentów w dzisiejszych czasach?

Czy jest miejsce dla testamentów w dzisiejszych czasach?

Czy nie piszemy testamentów, bo się obawiamy, że spuścimy na siebie kataklizm? A może nie piszemy ich z tego samego powodu, dla którego odkładamy na święte nigdy setki innych czynności?

Dlaczego nie potrafimy rozmawiać ze sobą o odchodzeniu i jest nam wszystko jedno, co się stanie z tym, co posiadamy, gdy kiedyś nas nie będzie? Czy uwzględnianie w testamentach NGOsów na dobre zadomowiło się nad Wisłą, czy to tylko preludium do tego, co będzie się działo w najbliższych latach? To tylko niektóre z wielu pytań na które odpowiedź postara się znaleźć Ewelina Szeratics, managerka kampanii Napisz Testament

 

 

Webinar został nagrany w ramach Międzynarodowego Tygodnia Pisania Testamentów. W Polsce  organizatorem jest koalicja „Napisz Testament”, do której należymy. Poza naszą fundacją w skład koalicji wchodzi dziesięć dobrych i uczciwych organizacji pozarządowych. Są to: Fundacja DKMS, Fundacja Gajusz, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, WWF Polska, SOS Wioski Dziecięce, Fundacja Ronalda McDonalda, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, Stowarzyszenie na rzecz Nieopełnosprawnych SPES.

Cieszymy się, że możemy znaleźć się w gronie tak znanych i cenionych organizacji, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z programem: www.napisztestament.org.pl

Zachęcamy również do ściągnięcia darmowego informatora testamentowego, będącego podręcznikiem w pigułce, prowadzącym czytelnika krok po kroku przez proces sporządzania testamentu. Wystarczy wysłać maila na adres: kontakt@napisztestament.org.pl w treści wpisując: zamawiam informator.