„Testamenty są o życiu i o śmierci” – Anja Franczak, Instytut Dobrej Śmierci

„Testamenty są o życiu i o śmierci” – Anja Franczak, Instytut Dobrej Śmierci

Napisanie testamentu to wyraz troski dla swoich bliskich.

Porozmawiamy o tym z Anją Franczak, założycielką Instytutu Dobrej Śmierci, która zajmuje się edukacją o umieraniu, śmierci i żałobie.

Celowo zaprosiliśmy Anję jako gościa naszego webinaru, bo zależy nam, aby pokazać Wam różne aspekty związane z testamentami.

To bardzo potrzebna i ważna rozmowa na którą serdecznie zapraszamy!

 

 

Webinar został nagrany w ramach Międzynarodowego Tygodnia Pisania Testamentów. W Polsce  organizatorem jest koalicja „Napisz Testament”, do której należymy. Poza naszą fundacją w skład koalicji wchodzi dziesięć dobrych i uczciwych organizacji pozarządowych. Są to: Fundacja DKMS, Fundacja Gajusz, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, WWF Polska, SOS Wioski Dziecięce, Fundacja Ronalda McDonalda, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, Stowarzyszenie na rzecz Nieopełnosprawnych SPES.

Cieszymy się, że możemy znaleźć się w gronie tak znanych i cenionych organizacji, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z programem: www.napisztestament.org.pl

Zachęcamy również do ściągnięcia darmowego informatora testamentowego, będącego podręcznikiem w pigułce, prowadzącym czytelnika krok po kroku przez proces sporządzania testamentu. Wystarczy wysłać maila na adres: kontakt@napisztestament.org.pl w treści wpisując: zamawiam informator.