Konkurs plastyczny dla dzieci ze świetlic środowiskowych

Mieliśmy przyjemność przeprowadzić konkurs plastyczny dla dzieci ze świetlic środowiskowych pod tytułem „Świat z moich marzeń”.
W wyniku obrad Jury, wybraliśmy wyjątkowe prace, które ozdobią kalendarz Fundacji POCIECHA na rok 2023.

Jesteśmy zachwyceni pracami które do nas spłynęły. Detale, dobór kolorów, a także pomysły dzieci są zachwycające.

Nagrody wędrują do:
– Nagrodę główną otrzymuje Amelka ze świetlicy w Ornotowicach.
– Nagrodę dla placówki – bon do empiku o wartości 200 zł – wędruje do świetlicy 'Paka’ w Dębicy.
– Pozostałe dzieci, których prace znalazły się w kalendarzu, otrzymają pamiątkowe plecaczki.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

_____________________________________
Możecie otrzymać kalendarz, wpłacając cegiełkę 50 zł na 'cele statutowe’ oraz wysyłając adres wysyłki na e-mail: biuro@fundacjapociecha.pl

✅ darowiznę można wpłacić na konto w Banku Pekao SA:
15 1240 1994 1111 0010 4697 5666
✅ lub robiąc wpłatę na stronie fundacji: https://www.fundacjapociecha.pl/darowizna/