Ciepłe posiłki dla każdego dziecka

Serdecznie zapraszamy świetlice środowiskowe, domy dziecka oraz oddziały psychiatrii dziecięcej, do składania wniosku o dofinansowanie ciepłych posiłków dla dzieci.

Wysokość dofinansowania ustalana jest przez Zarząd Fundacji i uzależniona jest od środków finansowych zebranych na cele programu w ramach zbiórek publicznych oraz dzięki wpłatom indywidualnych osób fizycznych i firm.

Dofinansowanie umożliwi zapewnienie dzieciom ciepłego, pełnowartościowego posiłku, a przy okazji: będzie to okazja, aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz zwiększyć ich szanse na rozwój i naukę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy przy wypełnianiu wniosku, prosimy o kontakt z Koordynatorką Programu ŚWIETLIX Joanną Pieszka, pod nr telefonu 790 466 116 lub adresem e-mail: jpieszka@fundacjapociecha.pl

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przyczyni się do zaspokojenia potrzeb naszych dzieci i wzmocni naszą ŚWIETLIXową społeczność.

Z poważaniem,

Zespół Fundacji POCIECHA