Maja nie lubi wakacji, bo ich nie zna…

Maja nie lubi wakacji, bo ich nie zna…

Tak na prawdę marzy, by choć raz na nie wyjechać.

Kwitnący za oknem bez i absolwenci w białych koszulach przypominają nam o zbliżających się wakacjach. Już od dawna starannie przygotowujemy się, by zabrać blisko 200 potrzebujących dzieci na kolonie, gdzie będą mogły spędzić bezpieczny i wartościowy czas pod opieką doświadczonych i życzliwych dorosłych

„Czy ja też mogę mieć marzenia?”

  • słyszymy na co dzień od dzieci ze świetlic środowiskowych. My wierzymy, że tak i chcemy pomóc im również w to uwierzyć. Nasz wakacyjny program będzie inspirować, bawić i dostarczać niezbędnych narzędzi do realizowania marzeń.

To będzie niezwykła atrakcja!

Dzieci spędzą wakacje nad malowniczym jeziorem, w otoczeniu lasów i pól, a cały program kolonii będzie skoncentrowany wokół bankierstwa. Dzieci będą uczyć się jak inwestować w swoje talenty, dbać o swoje zdrowie, zarządzać czasem, a przede wszystkim pielęgnować więzi rodzinne i przyjaźnie. Nie zabraknie również tematów związanych z finansami, takich jak zarabianie pieniędzy, umiejętne gospodarowanie nimi czy działania charytatywne. Całością zajmie się wysoko wykwalifikowana kadra oraz psycholog.

Inwestycja w dzieci inwestycją w lepszy świat.

Maja jest uczennicą piątej klasy i wychowuje ją tylko mama, której praktycznie nie ma w domu. Maja regularnie zarywa noce pochłonięta grą na smartfonie i przeglądaniem treści mulimedialnych. Następnie w szkole ma trudności ze skupieniem się na lekcjach. Jedynym miejscem, gdzie doświadcza opieki i zainteresowania, jest świetlica środowiskowa, do której chodzi po południu. Mama Mai nie dostrzega jej problemów i nie potrafi jej pomóc ani nauczyć jak mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi, czasem czy zasobami.

Los naszych dzieci jest dla nas ważny!

Razem możemy dać Mai szansę na rozwój społeczny i emocjonalny, inwestując w nią podczas tych wakacji. Koszt jej pobytu na kolonii to 1 800 zł. Wpłacając 180 zł zapewni jej Pani jeden dzień pełen wrażeń i możliwości rozwoju.