Kolonie – dzień 7

Kolonie – dzień 7
Dzień siódmy na naszej kolonii na Mazurach był pełen budowania relacji i kreatywności. Dwa dni temu dzieci tworzyły piękne kartki własnoręcznie, a dziś adresowały je do swoich najbliższych. Pani na poczcie była zachwycona tym gestem i kartkami, które dzieci stworzyły. Drodzy Rodzice, w nadchodzące dni wypatrujcie tych pięknych dzieł sztuki.
Dzisiaj nasi podopieczni stworzyli także ramki na pamiątkowe zdjęcia z kolonii. Chcieliśmy, aby wspomnienia z tego wyjątkowego miejsca towarzyszyły im na zawsze. W międzyczasie odbyła się lekcja tańca w parach, gdzie nasi obozowicze świetnie się bawili i radzili sobie doskonale. Taniec, który poznali nosi nazwę Belgijka.
Młodsza grupa spędziła czas na kajakach na terenie ośrodka, ciesząc się urokami przyrody i wspaniałymi widokami. Na zakończenie dnia zorganizowaliśmy ognisko z kiełbaskami. Odbyło się pasowanie na stróża ognia, a towarzyszyła nam ciepła atmosfera ogniskowej gawędy.
Wszystkim Darczyńcom, dziękujemy serdecznie za wsparcie i miłe słowa. Dzieci świetnie się bawią i tworzą niezapomniane chwile.
Pozdrawiamy Was gorąco! 🥰