Dobro wypączkowało!

Dobro wypączkowało!

Gdy piszemy te słowa, rozpiera nas wielka duma, radość i przeogromna wdzięczność, że są wokół nas ludzie o otwartych sercach!

Nasza akcja “Zamień pączka na ciepły posiłek” po raz kolejny zjednoczyła środowisko biznesowe, które bardzo chce czynić dobro. Potrzebuje tylko małego drogowskazu, w którą stronę podążać. Niezmiernie się cieszymy, że mogłyśmy być tą maleńką iskierką, która wznieciła wielki ogień pomocy. Dzięki nieocenionemu wsparciu Szymona Szczęśniaka z CodeTwo i HRejterów wprowadziliśmy modę na pączki, które nie tylko nie tuczą, ale przede wszystkim czynią wiele dobra. I właśnie to dobro zaczęło pączkować…  

Docierały do nas historie, w których pracownicy różnych firm, zainspirowani ideą hasła #DobroPączkuje, podejmowali wiele wspaniałych inicjatyw. Jedni przygotowali zrzutkę pieniężną na rehabilitację po chorobie kolegi z pracy, inni zawieźli tace pełne pączków do pobliskiego domu dziecka, jeszcze inni zatroszczyli się o los zapomnianych zwierząt w schroniskach. Widząc to pozytywne poruszenie, łezka kręci się w oku. 

Ogromna liczba firm wsparła także nasze Pociechy, za co z całego serca dziękujemy! Podziękować pragniemy też osobom indywidualnym, które dorzuciły swoją cegiełkę do akcji. Dzięki Wam, jesteśmy spokojne o brzuszki naszych kochanych dzieci ze świetlic środowiskowych. Na pewno dotrzemy do nich z pomocą. 

Naszą akcję poparł także znany polsko-francuski kucharz, Pascal Brodnicki. W tym roku zamiast zamieścić na swoich mediach społecznościowych przepis na najsmaczniejsze pączki, zachęcił do zakupu tych, które mają zero kalorii i powodują wyrzut endorfin! 

W zeszłym roku podczas akcji zebraliśmy fundusze na ponad 7 000 posiłków dla 282 dzieci. Mamy nadzieję, że i w tym roku akcja #DobroPączkuje pozwoli zapewnić podopiecznym świetlic środowiskowych wiele pożywnych, zdrowych i ciepłych posiłków… 

Wiele słów ciśnie się na usta, ale jedno wybrzmiewa najgłośniej: DZIĘKUJEMY! Z całego Pociechowego serca.  

Akcję wsparły firmy: CodeTwo, Fundacja CRIDO, MDDP Outsourcing, Techland, POLSA Polska Agencja Kosmiczna Oddział Terenowy w Warszawie, OKAM, Profitroom, Fundacja Hearty, Mobile Vikings, Digital HUB Bayer, Formsoft, Electrolux, Bosch, SOUTHCO POLAND SP. Z O.O, Boston Scientific, Allecco, AnteaGroup, Instal One, Savangard sp. z o.o., SATOIA SA, Biocanto, ID Technology, Square One Resources, Automa Net, Clearcode Services sp. zo.o., Grupa Farmaceutyczna Investcare, (Sieć 4 Pory Roku), Medicare Galenica, Farmanea.

Mówili o nas: Pascal Brodnicki, Szymon Szczęśniak, Telewizja ECHO24, Radio Wrocław, Akademickie Radio LUZ, Telewizja WTK Poznań, KGHM #VolleyWrocław, Czecho.pl, Kociewie24, PolskiFR, Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie, Nieruchomości z Górnej Półki, Muzeum Ziemi Bieckiej, Targi w Krakowie, Profit Development, Selena, The Network, Moico, IT CONNECT, eq system, Donateo, Elplast, K+ Group, ADVALUE, WINS, ESVS.