Jak wygląda Twoja praca marzeń? – konkurs charytatywny

Czy kochasz to, co robisz? Czy praca daje Ci satysfakcję? My kochamy pracę w Fundacji, bo możemy tutaj czynić dobro dla innych. To działanie z misją. A widok radosnych dzieci wynagradza wszystkie trudności!

Pytanie „Jak wygląda praca marzeń?” wcale nie jest łatwe. Właśnie dlatego jest to pytanie konkursowe… Portal Praca.pl rusza z drugą edycją konkursu charytatywnego. Tym razem praca marzeń człowieka XXI wieku jest głównym tematem konkursu.

Jak wziąć udział i pomóc potrzebującym?

To proste, wystarczy wysłać zdjęcie (wraz z opisem dlaczego) jak według Ciebie wygląda praca marzeń. Celem konkursu jest sprawdzenie, czy bardziej preferujemy ją zdalną czy stacjonarną? Czy wolimy pracować we własnej firmie, czy zatrudnić się na etacie? Organizatorzy mają nadzieję, że nadesłane zdjęcia pozwolą odpowiedzieć na te pytania.

Konkurs zaczął się 12 lutego 2024 roku, a termin nadsyłania prac konkursowych upływa 29.03.2024. Ocena i wyłonienie zwycięzcy odbędzie się dnia 05.04.2024, a publikacja wyników 10 dni później, czyli 15 kwietnia 2024 roku.

Co jest nagrodą?

Zwycięzca będzie mógł wskazać fundację / organizację charytatywną, której chciałby pomóc. Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł ufundowana przez Praca.pl zostanie przekazana właśnie tej organizacji charytatywnej. Jako Fundacja Pociecha zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Może uda Wam się wygrać i przekazać nagrodę na nasze kochane dzieci ze świetlic środowiskowych? Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.